Keratynowe Prostowanie włosów

fryzura ślubna ruda śląska
Fryzury Ślubne
3 maja 2019
farbowanie z olapex Ruda Śląska
Koloryzacja z Olaplex
3 lutego 2017
kerartynowe prostowanie włosów Katowice

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego celem jest prostowanie włosów połączone z odbudową struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie.

Za pomocą keratyny(białka- podstawowego budulca włosa) uzupełnia ubytki we włosie. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg zwany też brazylijskim prostowaniem. Po jego wykonaniu nawet najbardziej matowe i zniszczone włosy stają się gładkie i lśniące.

Zabieg keratynowego prostowania włosów:
*eliminuje puszenie się
*fryzura będzie wygładzona bez zbędnego wysiłku w jej układaniu
*skraca czas na codzienną stylizację włosów
*chroni przed czynnikami środowiska
*silnie regeneruje włosy, pozostawia je miękkie, lśniące i zdrowe

Po zabiegu bardzo ważne jest przestrzeganie kilku zasad. Pierwsze mycie włosów 2 dni od zabiegu. Do czasu pierwszego mycia chronimy włosy przed wilgocią- gdy jakkolwiek się zmoczą, pokręcą, odkształcą (na przykład od spania) od razu suszymy i prostujemy lub tylko prostujemy. Nie związujemy włosów do pierwszego mycia po zabiegu keratynowego prostowania. Po zabiegu dobrze jest myć włosy rano a nie wieczorem gdyż w trakcie spania zazwyczaj się odkształcają, suszymy suszarką (strumień z góry do dołu, nie pod włos) od czasu do czasu przeczesując szczotką,50% udanego efektu to tak naprawdę odpowiednia pielęgnacja włosów. Ważnym punktem są produkty do pielęgnacji, trzeba używać szamponów i odżywki które nie zawierają SLS, SLES, silikonów, soli i alkoholi.

Call Now ButtonZadzwoń!